top of page

APGYVENDINIMAS

Dėl daugiau informacijos apie vilas bei kambarius teirautis telefonu arba el. paštu.

DJI_0443.jpg

VILA "SIMONA"
(2 kambariai)

Viloje yra virtuvė, kondicionierius, TV , šašlykinė, terasa ir kiti patogumai. Dvi šviežiai paklotos dvigulės lovos ir viena viengulė. Prie pat namelio yra lieptelis su ežeru. Taip pat rusyje yra sauna su dušu, poilsio zona ir tuoletu. 

VILA "REGINA"
(4 kambariai)

Viloje yra virtuvė, kondicionierius, TV, šašlykinė, terasa ir kiti patogumai. Dvi šviežiai paklotos dvigulės lovos ir dvi viengulės. Taip pat svetainėje yra šeimyninė sofą, Prie pat namelio yra aktyvaus sporto užsiemimai. 

L22_5980.jpg
L22_5983.jpg

VILA "GAUDANTAS"
(2 kambariai)

Viloje yra virtuvė, kondicionierius, didielis TV, šašlykinė ir kiti patogumai. Dvi šviežiai paklotos dvigulės lovos ir dvi sofos-lovos. Prie namelio yra vaikų pamėgtas kiemas su gražiu sodu bei terasa prie akmeninio rūsio.

VILA "TERRA"
(6 kambariai)

Tai yra mūsų didžioji vila, kurioje dažniausiai organizuojami didesni renginiai. Galima nuomotis visą vilą arba atskirai kambarius, kuriuose yra kondicionieriai, telikai ir kiti patogumai. Yra bendra virtuvė ir šašlykinės.

L22_6011.jpg
L22_6076.jpg

"DVYNIAI"
(2 kambariai)

Apartamentuose yra terasa, du atskiri kambariai, vienas vonios kambarys ir kiti patogumai. Dvi šviežiai paruoštos dvigulės lovos ir dvi miegamosios sofos. Tai puikus pasirinkimas šeimai.

"LIUKS" KAMBARYS
(1 kambarys)

Kambaryje yra oro kondicionierius, nedidelis televizorius ir kiti patogumai. Viena šviežiai paruošta dvigulė lova, viena miegamoji sofa ir rankšluosčiai. Yra terasa su visais lauko griliaus reikmenimis ir gražus sodas.

L22_6028.jpg
L22_6028.jpg

"MINI LIUKS" KAMBARYS
(1 kambarys)

Kambaryje yra oro kondicionierius, nedidelis televizorius ir kiti patogumai. Viena šviežiai paruošta dvigulė lova ir rankšluosčiai. Yra terasa su visais lauko griliaus reikmenimis ir gražus sodas.

bottom of page