top of page

 

Gražiausi prisiminimai nutinka gamtoje

Platus veiklų pasirinkimas, erdvus lauko plotas bei ežerai leis pilnai išnaudoti savo poilsio laiką.

Ežeras

Apgyvendinimas

VILA "SIMONA"

Idealus variantas draugų ratui ar šeimai prie pat ežero. Atsikelus ryte, užtruksite mažiau nei minutę ir būsite prie vandens. Vila turi virtuvę, teliką, kondicionierių ir kitus patogumus.

Kaina prasideda nuo

180€

VILA "TERRA"

Tai yra mūsų didžioji vila, kurioje dažniausiai organizuojami didesni renginiai. Galima nuomotis visą vilą arba atskirai kambarius, kuriuose yra kondicionieriai, telikai ir kiti patogumai. Yra bendra virtuvė ir šašlykinės.

Kaina prasideda nuo

100€

Vila Terra Poilsis - kiekvienai progai

VESTUVĖS

NAUJIEJI METAI

GIMTADIENIAI

VERSLUI

Su laiku sukaupėme daug patirties ir galime padėti organizuoti didesnės apimties  renginius. Kupolas, didžioji vila ir šalia esantys du ežerai leis kokybiškai pabūti.

Didesnėms šventėms rekomenduojame  išsinuomoti visą sodybą. Galima nuomoti sodybos teritoriją be nakvynės.

Atkreipiame dėmesį: kai sodyboje apsistoja svečiai ramiam poilsiui, užsakymai renginiams, kurie trukdytų ramiam poilsiui - nepriimami.  

Jūsų progai galime pasiūlyti padavėjų, barmenų, šefą ir DJ'aus paslaugas kartu su garso bei apšvietimo aparatūrą.

Norėdami užsisakyti sodybą ar vilą renginiui, turėsite užpildyti formą. Administratorius su jumis susisieks gavęs jūsų užklausą.

Svajūnė

Vaikai buvo laimingi, tėvai ramiai pailsėjo, o pusryčiai į kambarį labai nustebino. Labai patiko ežeras, o vyras buvo laimingas, kad labai sekėsi žvejyboje. Nuoširdžiai rekomenduoju.
DJI_0448.jpg
DJI_0431.jpg
gandras.png
gandras.png
gandras.png
gandras.png

MŪSŲ ISTORIJA

Kaimo turizmas, ežeras, sodyba

Viskas prasidėjo nuo vienos Teresės trobelės, didelės vejos su obelimis ir dviejų ežerų. Vizija buvo pastatyti po namelį giminei, kad visi kartu galėtų vasaroti sodyboje. Su laiku atsirado daugiau namelių, kurie buvo pavadinti giminės vardais, gelynai, liepteliai ir kitos pramogos. 

Vila Terra poilsis yra antri Jūsų namai Molėtų rajone. Vilų kompleksas nėra nei viešbutis, nei tipiška kaimo sodyba.  Norime duoti žmonėms galimybę pajusti ramų gyvenimą nuostabios gamtos apsuptyje ir kartu suteikti miesto komfortą. 

Šiandien, sodyba yra įvertinta 4 gandrais, dėl didelės pramogų ir paslaugų pasiūlos, jaukaus ir kokybiško apgyvendinimo bei aukšto lygio aptarnavimo. Visa komanda stengiasi, kad kiekvienas poilsiautojas išvažiuotų laimingas, patenkintas ir atsigavęs.

Apie mus

L22_6100.jpg

PASIŪLYMAI

bottom of page